SPRAWOZDANIE

z Mistrzostw Sopotu Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 

W dniu 26.09.2013 r. sopocki MOSiR zorganizował Mistrzostwa sopockich Szkół w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Impreza odbyła się na stadionie piłkarskim w Sopocie przy ul. 23 marca. Rywalizacja dziewcząt odbyła się na dystansie 10 x 700 m. a chłopców 10 x 1000 m.

Zwycięzcy poszczególnych biegów będą reprezentować Sopot w Finałach Wojewódzkich.

Wyniki:

Szkoły Podstawowe - dziewczęta:

  1. SSP 7 - Skład osobowy: Maria Niski, Miriam Trzcińska, Marta Dąbrowska, Maja Trudnowska, Konstancja Banucha, Marcela Maćkowiak, Karolina Tęcza, Daria Chylińska, Paulina Dukiewicz, Zofia Krasowska.

 

  1. SSP 1

  2. SSP 8

  3. SSP 9

  4. SASP

Szkoły Podstawowe – chłopcy:

  1. SSP 9 – Skład osobowy: Kacper Szablewski, Szymon Bittner, Bartek Orzeszek, Marcel Kuśnierz, Jan Łaz, Krystian Węsierski, Stanisław Kołodziejski, Eligiusz Wróbel, Antoni Rucimnski, Tomasz Gwiazdowski, Filip Własów.

 

  1. SSP 7

  2. SASP

  3. SSP 8

  4. SSP 1

 

Szkoły Gimnazjalne – dziewczęta:

  1. GIM 3 – Skład osobowy: Anna Świtalska, Laura Magdzińska, Iga Pawelczak, Ada Adamowicz, Aneta Grzyb, Zuzanna Kilińska, Łucja Wróblewska, Magdalena Kurdziel, Paulina Bichowska, Karolina Zielonka, Wiktoria Diering.

 

  1. SAG

  2. GIM 1

  3. GIM 2

Szkoły Gimnazjalne – chłopcy:

  1. GIM 2 – Skład osobowy: Mikołaj Komorek, Szymon Żuralski, Mateusz Czecholiński, Stanisław Suryn, Oskar Lewandowski, Michał Piątkowski, Paweł Kasprzak, Paweł Klein, Marcin Dybek, Rafał Mockiewicz.

 

  1. GIM 3

  2. GIM 1

  3. SAG

Szkoły Ponadgimnazjalne - dziewczęta:

  1. LO II – Skład osobowy: Ida Wożniak, Iza Duczmal, Weronika Błażek, Klaudia Węgrzynowska, Kaja Malicka, Marta Fethke, Martyna Józefczyk, Natalia Bartelik, Joanna Bańkowska, Julia Frydrych.

  2. III LO

  3. ZSH

  4. I LO

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy:

  1. II LO – Skład osobowy: Krzysztof Witek, Paweł Kurdziel, Natan Zbyrowicz, Paweł Zięba, Mateusz Hawrot, Kacper Ślepowroński, Michał Czapran, Adem Heinrich, Marek Hajduk, Mateusz Koba.

.

  1. ZSH

  2. III LO

  3. I LO

 

 

 

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy