Impreza zorganizowana została przez sopocki MOSiR w dn. 20.11.2013 r. na Krytej Pływalni MOSiR w Sopocie.

Do rywalizacji „podstawówek” zgłosiło się 5 szkół a gimnazjów – 4 szkoły.

W rywalizacji indywidualnej wręczono medale a w klasyfikacji drużynowej puchary.

Najlepsi będą reprezentować nasze miasto w Finałach Wojewódzkich.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

SZTAFETY PŁYWACKIE

 

Dziewczęta:

 

  1. SSP 7 - 2:29,75 /opiekun: Asia Belof, Miłosz Stachowicz/

Skład osobowy:

Milena Krassowska, Julia Żurek, Paulina Dukiewicz, Zosia Krassowska, Julia Zemła, Helena Schwarz, Jolanta Cieślińska, Ola Szpakowska.

  1. SASP – 2:48,76

  2. SSP 9 – 3:08,84

4. SSP 8 - 3:27,54

5. SSP 1 – 3,33, 38

 

 

Chłopcy:

 

  1. SSP 7 – 2:15,38/opiekun: Asia Belof, Miłosz Stachowicz/

Skład osobowy:

Sergiusz Serafin, Mateusz Suchcicki, Ziemowit Kotłowski, Łukasz Glica, Mikołaj Żurek, Jakub Kruczek, Daniel Filipski, Szymon Kąkol.

  1. SASP – 2:42,03

  2. SSP 8 – 3:06,34

  3. SSP 9 – 3:27,60

  4. SSP 1 - 3:27,71

 

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE: /pierwsze trójki/

 

rocznik 2003 i mł.

 

25 m. st. dow.

 

  1. Milena Krassowska SSP 7 17,51 1. Łukasz Glica SSP 7 16,91

  2. Julia Zemła SSP 7 19,44 2. Antek Ciecierski SASP 16,94

  3. Karolina Łydkowska SSP 9 22,36 3. Kacper Gwóżdż SSP 7 17,20

 

25 m. st. klas.

 

  1. Milena Krassowska SSP 7 24,11 1. Marcel Frasiewicz SSP 7 23,90

  2. Zosia Suchorz SSP7 28,47 2. Mateusz Suchcicki SSP 7 24,43

  3. Zosia Zienkowicz SASP 29,01 3. Kosiek Milancej SASP 27,22

 

25 m. st. grzb.

 

  1. Milena Schwarz SSP 7 20,74 1.Tomasz Trusakowski SSP 7 18,69

  2. Basia Baraniak SASP 22,32 2. Ziemowit Kotłowski SSP 7 18,72

  3. Oliwia Klohs SSP 7 21,84 3.Antek Ciecierski SASP 20,50

 

rocznik 2002-2001

 

50 m. st. dow.

 

  1. Paulina Dukiewicz SSP 7 36,66 1. Daniel Filipski SSP 7 32,27

  2. Alicja Panek SASP 37,57 2. Oliver Konkel SSP 7 34,24

  3. Zosia Wykrzykowska SASP 37,80 3. Igor Gajewski SASP 36,17

 

50 m. st. klas.

 

  1. Zuzanna Łebed SSP 7 44,49 1. Jakub Kruczek SSP 7 42,68

  2. Daria Chylińska SSP 7 45,62 2. Kamil Misan SSP 7 45,10

  3. Zosia Wykrzykowska SASP 47,58 3. Igor Gajewski SASP 48,65

 

50 m. st. grzb.

 

  1. Zosia Krassowska SSP 7 37,52 1. Mikołaj Żurek SSP 7 37,73

  2. Olivia Jaślanek SSP 7 44,46 2. Robert Żłobiński SSP 7 37,88

  3. Alicja Panek SASP 45,34 3. Stefan Cichowski SASP 48,08

 

 

 

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

 

SZTAFETY PŁYWACKIE

 

Dziewcząta:

 

1. GIM 3 - 5:16,52 /opiekun: Miłosz Stachowicz/

Skład osobowy: Kinga Kawka, Marianna Wrońska, Weronika Ziemian, Martyna Klocek, Łucja Wróblewska, Anna Świtajska, Joanna Świtajska, Emilia Kusy, Matylda Trella.

 

  1. SAG – 6.34,94

  2. Gim. 1 - 7,53,21

 

Chłopcy:

 

  1. GIM 3 - 4:40,20/opiekun: Miłosz Stachowicz/

Skład osobowy: Piotr Rybiński, Cyprian Krassowski, Mikołaj Pełczyński, Michał Lewiński, Mateusz Szweda, Karol Kruk, Marcin Grzenia, Marek Kawka, Oliver Panow.

 

  1. SAG – 5:19,69

  2. GIM 2 – 6:16,14

  3. GIM 1 – 8.00, 16

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE: /pierwsze trójki/

 

Dziewczęta:

 

50 m. st. dow.

 

  1. Marianna Wrońska GIM 3 30,49 1. Michał Bartkowiak Gim.3 28,40

  2. Karolina Zamarippa SAG 31,95 2. Oliver Panow GIM 3 28,50

  3. Weonika Ziemian GIM 3 33,08 3. Konrad Lipczyński GIM 2 30,47

 

50 m. st. klas.

 

  1. Kinga Kawka GIM 3 39,20 1. Jan Kąkol GIM 3 38,47

  2. Marianna Wrońska GIM 3 40,00 2. Krzysztof Żłobiński GIM 3 40,93

  3. Agata Siekierska SAG 50,08 3. Błażej Słupczyński GIM 2 41,81

 

 

50 m. st. grzb.

 

  1. Wiktoria Szumska GIM 3 37,61 1. Wiktor Suchorz GIM 3 33,69

  2. Matylda Trela GIM 3 38,04 2. Cyprian Krassowski GIM 3 38,22

  3. Karolina Zamarippa SAG 39,84 3. Mateusz Budnik GIM 2 40.06

KOMUNIKAT z Mistrzostw Sopotu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

w Pływaniu Indywidualnym i w Sztafetach Pływackich