W turnieju koszykówki rocznika 1998-2000 zwyciężyli sopocianie „Game on”, którzy w finale pokonali „Jezusowy Klub Sportowy” z Chwaszczyna17:8

Skład zwycięzców: Damian Głowacki, Przemek Chmielewski, Łukasz Szopiński.

 

W turnieju koszykówki rocznika 1994-97 rywalizacja była bardzo zacięta i w tzw. małej tabeli zwyciężyli „Zwierzaki” Sopot.

Na kolejnych miejscach uplasowali się „Dzikie węgorze” Gdańsk i „ Teraz zagrają” Sopot.

Skład zwycięzców: Mikołaj Wirkijowski, Jakub Kaczkowski, Filip Chołodowski.

We wszystkich kategoriach wiekowych za msc.I-III wręczono pamiątkowe puchary, karnety na basen oraz sprzęt koszykarski.

 

W turnieju piłki nożnej rocznika 2001 i młodsi zwyciężyli podopieczni Jana Strużyka „SP 1 „ Sopot; na dalszych miejscach uplasowali się „Jelly Beans” Sopot i „ Murzyni” Gdańsk.

Skład zwycięzców SP 1 Sopot: Filip Banaś, Igor Gławnicki, Jakub Gorlikowski, Maciej Gutkowski, Piotr Szarzyński, Kacper Nierac.

W turnieju piłki nożnej kategorii starszej rocznik 1998-00 turniej zdominowali „Chojraki” Sopot, którzy mieli wyrównany i piłkarsko ułożony zespół.

Skład zwycięzców:Jacek Osieczko, Paweł Klein, Oskar Kamiński, Paweł Kasprzak, Oskar Bochniak.

Na kolejnych miejscach uplasowali się „FC Barbados” Sopot i „FC Porto” Gdańsk.

Uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, biletami na basen i sprzętem piłkarskim.

 

W turnieju tenisa stołowego w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepszymi okazali się:

Emilia Zdrojewska SSP 8 Sopot, Tomasz Truszkowski SSP 7 Sopot, Agnieszka Oleszczak Gim. 3 Sopot i Adam Dudzicz SP 8 Gdynia. Ze względu na prezentowany wysoki poziom Adam Dudzicz i Antoni Heppner zagrali w grupie z gimnazjalistami.

 

Świetna atmosfera i dobra zabawa towarzyszyła uczestnikom feryjnych zawodów na pływalni sopockiego MOSiR-u.

Kat. 2004 i młodsi dziewcząt:

1. Natalia Hebel Sopot 18,01

Kat. 2004 i młodsi chłopców:

1. Maciej Hebel Sopot 22,03

2. Wiktor Dubiel Gdańsk 26,36

3. Jakub Nietupski Sopot 31,10

Kat.2001-2003 dziewcząt:

1. Agata Kotlega Gdańsk 33,11

2. Dominika Krajewska Sopot 42,31

Kat. 2001-2003 chłopców:

1. Kornel Dubiel Sopot 31,88

2. Patryk Krajewski Sopot 33,88

3. Marek Licbarski Gdańsk 36,92

4. Mateusz Bańczak Sopot 57,42

5. Marek Zgrzywa Gdańsk 59,44

Kat. 1998-2000 dziewcząt:

1. Kinga Kawka Sopot 30,66

2. Marianna Wrońska Gdynia 31,40

3. Matylda Trela Gdynia 33,45

Kat.1998-2000 chłopców:

1. Cyprian Krassowski Sopot 30,37

2. Oliwer Panow Gdańsk 30, 81

3. Wojciech Putlak Sopot 51,31

 

W feryjnych zawodach saneczkowych zorganizowanych na stoku Łysej Góry w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Kat. 2008-2006 chłopców:

1. Wiktor Dubiel Gdańsk 20,81

Kat.2002-2003 dziewcząt:

1. Nadia Szafraniec Żukowo 19,83

Kat.2001-2004 chłopców:

1. Kornel Dubiel Gdańsk 15,82

 

SPRAWOZDANIE Z FERII ZIMOWYCH 2014 Z MOSIR SOPOT

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy