KOMUNIKAT z Mistrzostw Sopotu Szkół Gimnazjalnych

i Ponadgimnazjalnych w Indywidualnej LA

 

 

Zawody rozegrane zostały w dn.22.05.2014 r. na Stadionie SKLA. Uczestniczyły w nich reprezentacje wszystkich sopockich szkół. Za pierwsze trzy lokaty w poszczególnych dyscyplinach wręczane zostały medale a w klasyfikacji drużynowej – puchary. Najlepsi wywalczyli prawo reprezentowania Sopotu na Finale Wojewódzkim.

 

WYNIKI SZKOŁY GIMNAZJALNE /msc. I-III/

 

Bieg na 100 m.

DZIEWCZĘTA CHŁOPCY

 

1. Emilia Kusy /Gim.3/ 1. Grzenia Marcina /Gim.3/

2. Moss Ada /SAG/ 2. Płotka Michał /Gim.1/ 3. Bichowska Paulina /Gim.3 / 3. Komorek Mikołaj /Gim.2/

Bieg na 300 m.

1.Bichowska Paulina / Gim.3/ 1.Wołoszyk Łukasz /Gim.2/

2.Moss Ada /SAG/ 2.Popowicz Hubert /Gim.3.

3.Ringwelska Karolina /Gim.1 3.Kaczmarski Dominik /SAG/

Bieg na 600 m. Bieg na 1000 m

1. Jaworska Katarzyna /Gim.3/ 1.Mikołaj Komorek /Gim.2/

2. Świtajska Anna /Gim.3/ 2.Zaszewski Jakub /Gim.3/

3. Kełpińska Julia /SAG/ 3. Lewandowski Oskar /Gim.2/

 

Sztafeta 4x100 m

1. Gim 3 1. Gim 3

2. Gim SAG 2. Gim 1

. 3. Gim 2 3. Gim 2

4. Gim 1 4. SAG

Skok w dal

1.Kaszuba Agnieszka /Gim 2/ 1. Pokojski Kacper /Gim. 3/

2.Kusy Emilia /Gim. 3/ 2.Zaszewski Jakub /Gim. 3/

3.Kełpińska Julia / SAG/ 3 Pleban Daniel / Gim.1/

Skok wzwyż

1.Agnieszka Kaszuba /Gim.2/ 1. Pokojski Kasper /Gim.3/

2.Siekierska Agata /SAG/ 2. Kubów Igor /Gim.3/

3. Celej Natalia /Gim. 1/ 3. Kaczmarski Dominik /SAG /

Pchnięcie kulą

1. Fornalik Klaudia /Gim.3/ 1.Zander Łukasz /Gim.3/

2. Świtajska Anna /Gim.3/ 2.Sadowski Marcin /SAG/

3. Walkiewicz Patrycja /Gim.2/ 3. Bereśniewicz Karol /Gim.3/

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

  • GIM 3 105 pkt. 1. GIM 3 109 pkt.

  • SAG 74 pkt. 2. SAG 62 pkt.

3. GIM 2 54 pkt. 3. GIM 2 57 pkt.

4. GIM 1 37 pkt. 4. GIM 1 40 pkt.

 

 

WYNIKI SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE /msc. I-III/

 

Bieg na 100 m.

1.Weronika Błażek /LO 2/ 1.Łaszewski Marek/ZSH/

2. Breza Agnieszka /ZSH/ 2. Szydzikowski Kamil /LO 1/

3. Natalia Budnik /LO 3/ 3. Kukiełko Igor /LO 2/

Bieg na 400 m.

1.Duczmal Iza /LO 2/ 1.Kurdziel Paweł/LO 2/

2. Sęk Kinga /LO 3/ 2.Ratajewski Oskar /LO 1/

3.Mor4oz Natalia /LO 1/ 3-4. Dadej Mateusz /LO1/

3-4. Hawrat Mateusz /Lo2/

Bieg na 800 m. Bieg na 1500 m.

1.Budnik Natalia /LO 3/ 1. Kowalewski Mikołaj /LO3/

2. Wieczorkiewicz Małgorzata /ZSH/ 2. Bagnecki Krystian /ZSH/

3.Żaczek Agnieszka /LO 3/ 3. Zyborowicz Natan /LO 2/

Sztafeta 4x100 m.

1. LO 2 1. ZSH

2. LO3 2. LO 1

3. ZSH 3. LO 2

4. LO 1 4. LO 3

Skok w dal

1. Duczmal Iza /LO 2/ 1. Prusakowski /LO 3/

2. Bartelik Natalia /LO 2 / 2.Kukiełko Igor /LO 2/

3. Bławat Julia /LO 3/ 3.Adam Kurzawa /ZSH/

Skok wzwyż

1. Breza Agnieszka /ZSH/ 1. Pić Dominik /LO 2/

2. Węgrzynowska Klaudia /LO 2/ 2. Kacper Gottner /LO 3/

3. Bańkowska Joanna /LO2/ 3. Kaczkowski Jakub /LO 2/

 

Pchnięcie kulą

1.Łabuńska Kinga /LO1/ 1. Gottner Kacper /LO3/

2.Szymanowska Daria /LO 1/ 2. Motylewski Jakub /LO 1/.

3. Sęk Kinga /LO3/ 3.Łebek Marek /ZSH/

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. LO 2 89 pkt. 1. LO 2 78,5

2. LO 3 70 pkt. 2. ZSH 71 pkt.

3. ZSH 67,5 pkt. 3. LO 1 67,5

4. LO 1 42,5 pkt. 4. LO 3 63 pkt.

 

 

 

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy