Relacja z Turnieju Siatkówki Plażowej rocznika 1997 i młodsi z cyklu PGE Cup (11 lipca)

 

Silny, porywisty wiatr towarzyszył uczestnikom Turnieju Siatkówki plażowej r. 1997 i młodszych z cyklu PGE CUP. Trzeba było się więc wykazać dużymi umiejętnościami technicznymi i widać było u większości par, że już takie posiada.

Zdecydowanie najlepszym duetem okazali się Dawid Witkowski i Karol Fidyk /Gdańsk/.

W finale mieli oni ułatwione zadanie, bo rywalom mocno doskwierały w wyniku trudów rozgrywek skurcze.

Imprezę wsparły firmy: PGE, Ziaja, Trefl, i U7

Wyniki PGE Cup:

Ćwierćfinały:

Nowak Damian/Bochan Aleksander(Gdańsk) – Hening Bartek/Hening Piotr(Rumia) 21:9

Witkowski Dawid/Fidyk Karol(Gdańsk)– Kwaśniewski Konrad/Myśliński Szymon(Gdańsk) 21:7

Szawliński Adam/Bryłkowski Marcin(Gdańsk) – Borchardt Mateusz/Rachwalski Szymon (Gdańsk) 21:19

Kusznarczuk Adrian/Czaja Damian (Gdańsk) – Majkowsi Adrian/Wasilewski Michał (Gda/Sop) 21:10

Półfinały:

Witowski/Fidyk – Nowak/Bochan 21:12

Szawliński/Bryłkowski – Kusznarczuk/Czaja 22:20

O III msc.:

Kusznarczuk/Czaja – Nowak/Bochan 21:18

O I msc.:

Witkowski/Fidyk – Szawliński/Bryłkowski 21:7

 

Relacja z Turnieju Siatkówki Plażowej z cyklu PGE Cup

w kategorii OPEN (12 lipca)

 

W strugach deszczu odbyła się druga edycja Turnieju Siatkówki Plażowej z cyklu PGE Cup w kategorii OPEN. Pomimo wyjątkowo niesprzyjających warunków atmosferycznych w postaci niskiej temperatury oraz stałych opadów, do rywalizacji stawiło się 20 par.

Znowu po bezapelacyjne zwycięstwo sięgnęli Piotr Ilewicz oraz Stanisław Wawrzyńczyk

a najwięcej emocji podczas rozgrywek towarzyszyło spotkaniom półfinałowym.

Imprezę wsparły firmy: PGE, Ziaja, Trefl, U7

 

Wyniki PGE Cup:

 

Ćwierćfinały:

Ilewicz Piotr/Wawrzyńczyk Stanisław(Sopot) – Węsierski Paweł/Huliński Paweł (Sopot) 21:11

Skórski Andrzej/Seroka Mariusz(Gdańsk) - Graban Piotr/Masuak Andrzej(Gdańsk) 21:14

Konkol Maciej/Wojciechowicz Wojciech (Gdańsk) – Wrzosek Piotr/Wrzosek Sławomir 21:10

Zięba Mateusz/Chyl Mateusz(Milejewo/Olsztyn) – Czunkiewicz Mateusz/Weber Krzysztof (Gdańsk) 21:19

Pólfinały:

Ilewicz/Wawrzyńczyk – Skórski/Seroka 21:18

Zięba/Chyl - Konkol/Wojciechowicz 22:20

O III msc.:

Skórski/Seroka - Konkol/Wojciechowicz 21:15

O I msc.:

Ilewicz/Wawrzyńczyk – Zięba/Chyl 21:11

 

Mozliwość rewanżów już w najbliższy piątek /turniej młodzieżowy/ i sobotę /kat. open/.

Zapisy do godz. 10.00. na plaży przy wejściu nr 23.

W tym miejscu funkcjonują 4 ogólnodostępne boiska, na których można bezpłatnie trenować.