RELACJA z Turnieju Piłki Nożnej Plażowej PATRICK CUP

 

Trzecia edycja Turnieju Plażowej Piłki Nożnej z cyklu Patric Cup obfitowała w prawdziwe niespodzianki. Wiele pozytywnego zamieszania wprowadzili goście z Działdowa, zespół „Euro-Sport”. Zwyciężył on w rozgrywkach grupowych remisując w nich z ubiegłotygodniowym zwycięzcą Patrick Cup – „Prospekt Wejherowo” 1:1 i pokonując 2:0 zespół „Typowe Serby” z Sopotu. Ponieważ „Prospekt Wejherowo” przegrał jeszcze w grupie z „Typowymi Serbami” 0:3 nie awansował do finałowej ósemki! Następnie „Eurosport” w ćwierćfinale stosunkiem 2:1 pokonali dotychczasowego lidera klasyfikacji puntowej – „HG Solutions”, przegrali półfinał z „Gdynia Team” 0:2, by zwyciężyć w spotkaniu o 3 lokatę.

W finale wreszcie udało się wygrać drużynie Bauns Gdańsk /wieloletni uczestnik sopockich zmagań/ oraz objąć prowadzenie w klasyfikacji generalnej!

 

Ćwierćfinały:

Euro-Sport Działdowo – HG Solutions Gdańsk 2:1

Gdynia Team – GTR Gdańsk 1:1 karne 3:1

Vamos Gdańsk – Działki Leśne Gdynia 3:0

Bauns Gdańsk – Typowe Seby Sopot 1:1 karne 2:1

 

Półfinały:

Gdynia Team – Euro-Sport 2:0

Bauns – Vamos 4:0

 

O III msc.:

Euro-Sport – Vamos 1:0

 

O I msc.:

Bauns – Gdynia Team 0:0 karne 7:6

Skład zwycięzców: Łukasz Olszewski, Karol Kozakowski, Miołaj Hajduk, Bartłomiej Kobierski, Paweł Chylak, Piotr Łysiecki.

 

W klasyfiacji puntowej po 3 edycjach turnieju prowadzi Bauns Gdańsk 19 punktów, drugie miejsce HG Solutions 15 punktów, trzecie miejsce Prospekt Wejherowo 8 punktów.

Kolejny Turniej piłki nożnej plażowej w kat. Open Patrick Cup odbędzie się w najbliższą niedzielę. Zapisy do godz. 10.00 na plaży przy Centrali Rybnej, wejście nr 17.