RELACJA z Turnieju piłki nożnej plażowej z cyklu PATRICK CUP

 

W ubiegłą niedzielę odbyła się czwarta, finałowa edycja Turnieju Plażowej Piłki nożnej z cyklu Patrick Cup. Obok stałych bywalców turnieju zagrała drużyna FC „Dragon’s” ze Sławna. Jest to zespół, który bierze udział w lidze beach soccera. Na ostatnich ligowych zawodach w Warszawie uzyskał wysokie IV miejsce. W Sopocie również pokazali klasę, brawurowo dochodząc do finału, tu jednak musieli uznać wyższość drużynie „Prospekt” Wejherowo, co dowodzi wysokiego poziomu umiejętności czołowych ekip biorących udział w sopockich rozgrywkach. Trzecie miejsce zajęli ubiegłotygodniowi zwycięzcy – „Bauns” Gdańsk, którzy w rzutach karnych pokonali HG Solutions gromadząc w końcowej klasyfikacji Patrick Cup 19 pkt., co dało im wymarzone i w pełni zasłużone zwycięstwo. Drugą lokatę uzyskali HG Solutions uzyskując 17 punktów, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Prospet Wejherowo z 16 punktami.

 

„Bauns” Gdańsk przez cały cykl grał w następującym składzie: Karol Kozłowski, Łukasz Olszewski, Mikołaj Hajduk, Bartłomiej Kobierski, Paweł Chylak, Piotr Łysiecki.

 

Ćwierćfinały:

Bauns Gdańsk – Vamos Gdańsk 1:0

FC Dragon’s Sławno – GTR Gdynia 1:0

Prospekt Wejherowo – Działki Leśne Gdynia 0:0 karne 3:2

HG Solutions Gdańsk – El Ninio Sopot 3:0

 

Półfinały:

FC Dragon’s - Bauns 1:1 karne 4:2

Prospekt – HG Solutions 1:0

 

O III msc.:

Bauns – HG Solutions 1:1 karne 3:1

 

O I msc.:

Prospekt – FC Dragon’s 1:1 karne 4:3

Skład zwycięzców /Prospekt Wejherowo/: Grzegorz Płotka, Michał Dąbrowski, Bartek Białobrodzki, Łukasz Tuleja.

 

ZAPROSZENIE:

W najbliższą niedzielę sopocki MOSiR zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej na plaży na Turniej piłki nożnej plażowej w kat. Open Patrcic Cup

Zapisy 4-osobowych drużyn na plaży przy Centrali Rybnej /wejście na plażę nr 17/ w godz. 9.00-10.00.