SPRAWOZDANIE z Mistrzostw Sopotu Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 

W dniu 30.09.2014 r. sopocki MOSiR zorganizował Mistrzostwa sopockich Szkół w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Impreza odbyła się na stadionie piłkarskim w Sopocie przy ul. 23 marca. Rywalizacja dziewcząt odbyła się na dystansie 10 x 700 m. a chłopców 10 x 1000 m.

Zwycięzcy poszczególnych biegów będą reprezentować Sopot w Finałach Wojewódzkich.

Wyniki:

Szkoły Podstawowe - dziewczęta: opiekun Anita Pękala

  • SSP 1 - Skład osobowy: Monika Schattschneider, Tosia Gumienna, Weronika Kopacka, Wanesa Wilczuk, Klaudia Socha, Iza Bułaj, Emilia Kaliszczuk, Małgorzata Kapłońska, Maria Pomierska, Ola Rusińska, Oliwia Kościelska.

 

  • SSP 7

  • SSP 8

  • SSP 9

 

Szkoły Podstawowe – chłopcy: opiekun Piotr Kaszyński, Waldemar Dunajski

  • SSP 8 – Skład osobowy: Andrzej Częścik, Nikodem Kiljańczuk, Marcel Rutkowski, Kuba Nietupski, Kuba Iskierko, Dawid Błyszczek, Kuba Słomiński, Antek Zwara, Aleksander Bieliński, Adam Radomski, Ignacy Wyziński.

 

  • SSP 7

  • SASP

  • SSP 1

  • SSP 9

 

Szkoły Gimnazjalne – dziewczęta: opiekun Jacek Noetzel

  • GIM 3 – Skład osobowy: Anna Kukułka, Maja Kuchta, Antonina Góra, Ola Głowacka, Basia Humięcka, Kamila Mielewczyk, Weronika Berlach-Tukalska, Kinga Kawka, Kasia jaworska, Julia Komorowska.

 

  • SAG

  • GIM 2

  • GIM 1 p.k

Szkoły Gimnazjalne – chłopcy: opiekun Jacek Noetzel

  • GIM 3 – Skład osobowy: Darek Kuczyński, Wiktor Łoza, Daniel Sarr Malinowski, Jakub Chojęta, Piotr Rybiński, Cyprian Krassowski, Adam Jankowski, Kuba Rybski, Łukasz Szopiński, Igor Grzymała.

 

  • GIM 1

  • GIM 2

  • SAG

Szkoły Ponadgimnazjalne - dziewczęta: opiekun Barbara Zieniewicz

  • LO II – Skład osobowy: Izabela Duczmal, Weronika Błażek, Klaudia Węgrzynowska, Ewa Bastian, Milana Bilinkiewicz, Maja Konieczka, Karolina Wożniak, Basia Sidor, Gabriela Jędrusik, Kasia Wachowicz, Asia Bańkowska.

  • III LO

  • ZSH

  • I LO p.k.

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy: opiekun Barbara Zieniewicz

  • II LO – Skład osobowy: Paweł Kurdziel, Natan Zybrowicz, Paweł Zięba, Mateusz Hawrot, Kamil Kmieć, Olaf Kowalski, Karool Gmiński, Mikołaj Jaworski, Filip Pawłowski, Pawe Gogolewski, Adam Heinrich .

.

  • ZSH

  • III LO

  • I LO p.k.

 

 

 

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy