KOMUNIKAT z Mistrzostw Sopotu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

w Pływaniu Indywidualnym i w Sztafetach Pływackich

 

 

 

Impreza zorganizowana została przez sopocki MOSiR w dn. 19.11.2014 r. na Krytej Pływalni MOSiR w Sopocie.

Do rywalizacji „podstawówek” zgłosiło się 5 szkół a gimnazjów – 4 szkoły.

W rywalizacji indywidualnej wręczono medale a w klasyfikacji drużynowej puchary.

Najlepsi będą reprezentować nasze miasto w Finałach Wojewódzkich.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

SZTAFETY PŁYWACKIE

 

Dziewczęta:

 

  • SSP 7 - 2:30,12 /opiekun: Asia Belof, Miłosz Stachowicz/

Skład osobowy: Zosia Krassowska, Paulina Dukiewicz, Helena Schwarz, Milena Krassowska, Lili Tybusz, Barbara Żurowicz, Lucyna Schwarz, Weronika Kassin.

 

  • SASP – 2:48,76

  • Lokomotywa Sopot – 2:55,86

4. SSP 9 - 3:10,47

5. SSP 8 – 3:24, 08

6. SSP 1 – 3:27,18

 

 

Chłopcy:

 

  • SSP 7 – 2:21,01/opiekun: Asia Belof, Miłosz Stachowicz/

Skład osobowy: Jakub Kruczek, Mikołaj Żurek, Łukaz Glica, Kacper Gwóżdż, Mateusz Suchcicki, Kosma Kotłowski, Maciej Filipiak, Dawid Kuliński.

 

  • SASP – 2:35,86

  • Lokomotywa Sopot – 2:55,99

  • SSP 8 – 3:05,32

  • SSP 1 - 3:23,14

  • SSP 9 – 3:24,81

 

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE: /pierwsze trójki/

 

rocznik 2004 i mł.

 

25 m. st. dow.

 

  • Julia Zemła SSP 7 16,64 1. Mateusz Suchcicki SSP 7 17,14

  • Iga Gronowska Lokomotywa 18,23 2. Piotr Korcz Lokomotywa 17,70

  • Michella Miłecka SSP 7 19,06 3. Dawid Kuliński SSP 7 19,15

 

25 m. st. klas.

 

  • Zofia Chrzan Lokomotywa 22,49 1. Piotr Korcz Lokomotywa 22,41

  • Iga Gronowska Lokomotywa 22,62 2. Mateusz Gwóżdż SSP 7 22,72

  • Barbara Żurowicz SSP 7 24,17 3. Cyryl Wróblewski 23,34

 

25 m. st. grzb.

 

  • Barbara Żurowicz SSP 7 21,11 1.Dawid Ziemann SSP 7 18,61

  • Wiktoria Menderska SSP 7 21,54 2. Kosma Kotłowski SSP 7 20,05

  • Aniela Ciecierska SASP 21,46 3. Franek Dębowski SASP 21,66

 

rocznik 2003-2002

 

50 m. st. dow.

 

  • Zosia Wykrzykowska SASP 31,11 1. Jakub Kruczek SSP 7 28,77

  • Helena Schwarz SSP 7 34,32 2. Stefan Cichowski SASP 33,65

  • Agnieszka Grzenia SSP 7 37,52 3. Tomasz Truszkowski SSP 7 34,40

 

50 m. st. klas.

 

  • Zosia Wykrzykowska SASP 40,24 1. Kamil Misan SSP 7 42,66

  • Zuzanna Lebed SSP 7 43,36 2. Stefan Cichowski SASP 48,33

  • Daria Chylińska SSP 7 43,38 3. Ziemowit Kotłowski SSP 7 49,82

 

50 m. st. grzb.

 

  • Milena Krassowska SSP 7 41,63 1. Mikołaj Żurek SSP 7 34,06

  • Olivia Jaślanek SSP 7 43,98 2. Oskar Kurkowski SSP 7 40,14

  • Malwina Majek SSP 9 45,96 3. Kamil Manowiecki SASP 44,22

 

 

 

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

 

SZTAFETY PŁYWACKIE

 

Dziewczęta:

 

1. GIM 3 - 5:05,26 /opiekun: Miłosz Stachowicz/

Skład osobowy:Martyna Klocek, Joanna Świtajska, Łucja Wróblewska, Marianna Wrońska, Matylda Trela, Kinga Kawka, Jolanta Cieslińska, Alaksandra Szpakowska, Aleksandra Głowacka.

 

  • SAG – 6.13,30

  • Gim. 1 - 8,30,79

 

Chłopcy:

 

GIM 3 - 4:36,24 /opiekun: Asia Belof, Miłosz Stachowicz/

Skład osobowy: Michał Lewiński, Mateusz Szweda, Karol Kruk, Piotr Rybiński, Cyprian Krassowski, Aleksander Przychodzeń, Aleksander Nowale, Szymon Kąkol, Daniel Filipski.

 

 

 

2. SAG – 5:49,40

3. GIM 2 – 6:40,13

4. GIM 1 – n/s

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE: /pierwsze trójki/

 

Dziewczęta:

 

50 m. st. dow.

 

  • Marianna Wrońska GIM 3 29,15 1. Michał Lewiński GIM 3 26,14

  • Weronika Ziemann GIM 3 31,72 2. Karol Kruk GIM 3 27,58

  • Dominika Stefańska GIM 1 34,85 3. Konrad Lubczyński GIM 2 29,44

 

50 m. st. klas.

 

  • Kinga Kawka GIM 3 38,80 1. Mateusz Szweda GIM 3 36,62

  • Marianna Wrońska GIM 3 38,81 2. Wiktor Suchorz GIM 3 37,50

  • Zuza Mażniewska GIM 1 50,72 3. Karol Chudzicki SAG 46,88

 

 

50 m. st. grzb.

 

  • Wiktoria Szumska GIM 3 36,92 1. Oliwer Panow GIM 3 32,41

  • Matylda Trela GIM 3 36,98 2. Jan Kąkol GIM 3 33,10

  • Viktoria Orlikowska SAG 42,85 3. Mike Ryan SAG 48.08

 

 

 

 

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy