NAJLEPSI W BIEGU TIMEX CUP 2015


Biegi z Treflem
rocznik 2004 i młodsi /dystans 200 metrów/
1. Zofia Chrzan (Lokomotywa Sopot) i Tomasz Lutomski (Gdańsk)
2. Natalia Hebel (UKS Żabianka Gdańsk) i Mateusz Borkowski (SP 75 Gdańsk)
3. Zuzanna Stelmach i Marcel Papke (obaj Ekoludek Szczenurze)

2002-20003 /400 metrów/
1. Alicja Fryszkowska (GKS Żukowo) i Patryk Krajewski (SP 75 Gdańsk)
2. Maja Dalidowicz (Truso Elbląg) i Filip Lewandowski (SP 8 Lębork)
3. Wiktoria Naczk (LKB Braci Petk Lębork) i Marcel Rutkowski (SP 8 Sopot)

1999-2001 /400 metrów/
1. Alicja Stój (SKLA Sopot) i Błażej Lewna (Gimnazjum nr 1 Kartuzy)
2. Dagmana Groth (GKS ŻUKOWO) i Michał Juchniewicz (Gdańsk)
3. Klaudia Hopa (Gimnazjum nr 33 Gdańsk) i Łukasz Plichta (Gimnazjum nr 1 Kartuzy)

Kategoria Open kobiet /4 kilometry/
1. Magdalena Dias (Flota Gdynia) 17:23
2. Małgorzata Tuwalska (Zantyr Sztum) 17:48
3. Katarzyna Sekuła (Zorza Gdynia) 18:03

Kategoria Open mężczyzn /8 kilometrów/
1. Tomasz Grycko (Bliza Władysławowo) 29:06
2. Łukasz Kujawski (Żukowo) 29:13
3. Michał Czapiński (Reda) 29:53

Biegi z Ziają Yego /4 kilometry/
1996-98
1. Magdalena Dias (Flota Gdynia) 17:23
2. Marta Stolicka (LKB Braci Petk Lębork) 33:50

1986-95
1. Katarzyna Sekuła (Zorza Gdynia) 18:03
2. Monika Stawarz (Łeba) 18:43
3. Aleksandra Momot (Osieczna) 21:50

1976-85
1. Małgorzata Tuwalska (Zantyr Sztum) 17:48
2. Joanna Dobrowolska (Reda) 18:34
3. Elżbieta Tuwalska (Zantyr Sztum) 19:19

1966-75
1. Magdalena Gańska (Fighter Gościcino) 18:53
2. Izabela Konecko (Sopot) 22:43
3. Paulina Wein (Sopot) 24:50

1956-65
1. Mariola Koziorowska (Sopot) 25:59
2. Barbara Nabakowska (Gdańsk) 26:38
3. Beata Niewińska (Gdańsk) 28:15

1955 i starsze
1. Małgorzata Polinceusz (Gdańsk) 23:39
2. Grażyna Witt (Sopot) 24:38
3. Grażyna Łubkowska (Akademia Biegania Gdańsk) 33:11

Bieg z Timeksem /4 kilometry/
1996-98
1. Wojciech Serkowski (GKS Żukowo) 15:19
2. Marcin Stanisławski (Olimpijczyk Skorzewo) 17:52
3, Grzegorz Haraburda (Lew Lębork) 19:20

Biegi z Ziają Yego /4 kilometry/
1946-55
1. Andrzej Krzyszkowski (Gdynia) 16:44
2. Antoni Cichończuk (Flota Gdynia) 17:17
3. Zbigniew Gapski (Starogard Gdański) 18:31

1941-45
1. Zygfryd Liban (Biegający Tczew) 20:26
2. Roman Linda (Gdynia) 26:10

1935 i starsze
1. Jacek Bandurski (Aktywny Sopot) 29:54
2. Stanisław Niwiński (Pomorski Klub Weteranów) 31:37

Biegi z Ziają Yego /8 kilometrów/
1986-95
1. Tomasz Grycko (Bliza Władysławowo) 29:06
2. Łukasz Kujawski (Żukowo) 29:13
3. Błażej Król (Tęcza Nowa Wieś Lęborska) 31:58

1976-85
1. Michał Czapiński (Reda, Hotel Cztery Brzozy Gdańsk) 29:53
2. Tomasz Rak (Gdynia) 31:17
3. Konrad Wilandt (Sopot, X-Bionic Poland) 34:51

1966-75
1. Robert Hass (Gdynia) 32:55
2. Jakub Ruciński (Sopot) 33:55
3. Jacek Cegłowski (Lider Sztum) 36:17

1956-65
1. Zenon Hartuna (Florian Chojnice) 33:57
2. Andrzej Cechmann (Gdańsk) 34:53
3. Piotr Żebrowski (Wejherowo) 35:54