SPRAWOZDANIE Z FERII ZIMOWYCH 2015 Z MOSIR SOPOT

Tradycyjnie już sopocki MOSiR na okres zimowych ferii przygotował bogatą ofertę imprez rekreacyjno-sportowych. Rywalizowano w koszykówce /3x3/, piłce nożnej, tenisie syołowym i pływaniu. Niestety zawody narciarskie i saneczkowe oraz zawody Family Cup na zakończenie ferii zostały odwołane z braku śniegu na stoku Łysej Góry w Sopocie.

W turnieju koszykówki rocznika 2002 i młodsi w spotkaniu finałowym Jaszczurki Sopot pokonał waleczny zespół dziewcząt Wolf Team Sopot 12:6

Skład zwycięzców „ Jaszczurki Sopot” – Wiktor Jaszczerski, Ksawery Raupuk, Igor Perzanowski

W turnieju koszykówki rocznika 1999-2001 zwyciężyli sopocianie „Miernokształty”, którzy w finale pokonali „Teemo Team” z Sopotu 11:9. Na trzecim miejscu uplasowali się sopocianie z „Łazarski Brooklyn”

Skład zwycięzców” Miernokształty Sopot” - Łukasz Chmielewski, Kuba Miernowski, Piotr Olszewski.

W turnieju koszykówki rocznika 1995-98 rywalizacja była bardzo zacięta i po twardej walce zwyciężyli „Dzikie Koty” Trójmiasto.

Na kolejnych miejscach uplasowali się „Lemury z Chwaszczyna” Sopot i „ Trzy chłopcy” Gdańsk.

Skład zwycięzców „ Dzikie Koty” Trójmiasto” - Jakub Zaszewski, Patryk Jankowski, Ignacy Grochowski, Jakub Putra.

We wszystkich kategoriach wiekowych za msc.I-III wręczono pamiątkowe medale, bilety na basen oraz sprzęt koszykarski. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano zaproszenia na macze Trefla Sopot i sztuczne lodowisko na molo.

W turnieju piłki nożnej rocznika 2002 i młodsi zwyciężyli „ Czemu przegrywamy „ Sopot, którzy w końcowej tabeli turnieju o jedną bramkę byli lepsi od „Leśne Elfy” Sopot . Na trzecim miejscu uplasowali się „ Królowie Orły ” Sopot.

Skład zwycięzców „ Czemu przegrywamy” Sopot: Nikodem Kijańczuk, Aleksander Bieliński, Aleksander Bańkowski, Jakub Szmyt, Tobiasz Tołwiński.

W turnieju piłki nożnej kategorii starszej rocznik 1999-01 turniej zdominowali „FC Klapeczki” Sopot, którzy mieli wyrównany i piłkarsko ułożony zespół, który w finale pokonał gości z Gdańska „ Ad-Rem”

Skład zwycięzców „FCC Klapeczki „ Sopot – Jacek Osieczko, Łukasz Wołoszyk, Maciej Cieślikowski, Paweł Klein.

Uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, biletami na basen i sprzętem piłkarskim oraz biletami na lodowisko.

W turnieju tenisa stołowego dziewczęta i chłopcy walczyli w kat. szkół podst., gim. i pgim. Uczestnicy turnieju otrzymali zaproszenie na lodowisko i pływalnię a za msc. I-III wręczono pamiątkowe medale i sprzęt do tenisa stołowego.