KOMUNIKAT z Mistrzostwa Sopotu Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

 

Impreza odbyła się w dniu 26.03.2015 r. na boisku piłkarskim MOSiR Sopot.

Zawody organizowane przez sopocki MOSiR miały za zadanie wyłonić reprezentację Sopotu na Finał Wojewódzki Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady.

 

WYNIKI

 

Szkoły Podstawowe:

Dziewczęta: Chłopcy:

1. Konstancja Banucha SP 7 1. Maciej Witkowski SP 1

2. Monika Schattschneider SP 1 2. Kacper Szablewski SP 9 Sopot

3. Barbara Baraniak SASP 3. Marceli Rutkowski SP 8

4. Magdalena Czyżewska SASP 4. Daniel Ziółkowski SP 7

5. Nina Arcisz SASP 5. Adam Labuda SP 7

6. Agnieszka Grzebielucha SP 7 6. Andrzej Częścik SP 8

7. Natalia Gajzler SP 8 7. Jakub Nietupski SP 8

8. Zofia Chrzan Lokomotywa 8. Dominik Łukasiuk SP 1

9. Joanna Kurek SP 8 9. Franciszek Dębowski SASP

10. Emilia Kaliszczuk SP 1 p.k 10. Dawid Dembek SP 1

11. Wanesa Wilczuk SP 1 11. Wiktor Majchrzak SP 1

12. Natalia Pleczyńska SP 9 12. Albert Szymański SP 7

13. Iza Bułaj SP 1 13. Kacper Gwóżdż SP 7

14. Martyna Mackiewicz SP 7 14. Jakub Siekierski SASP

15. Malwina Majek SP 9 15. Oliwier Gocki SP 9

16. Małgosia Kapłońska SP 1 16. Gaweł Orlikowski SP 7

17. Aniela Ciecierska SASP 17. Jakub Karolewicz Lokomotywa

18. Agnieszka Grzenia SP 7 18. Artur Chudzicki SASP

19. Weronika Kopacka SP 1 19. Bastian Horten Lokomotywa

20. Helena Guzińska SASP 20. Konstanty Milancej SASP

21. Martyna Wasilewska SASP 21. Kajetan Grabowski Lokomotywa

22. Maja Karpusiewicz SP 8 22. Szymon Świacki Lokomotywa

23. Dominika Sawicka Lokomotywa 23. Piotr Korcz Lokomotywa

24. Dominika Walda SP 9 24. Antoni Ciecierski SASP

25. Marta Świacka Lokomotywa 25. Kajetan Szczerbicki SP 1

26. Zosia Harhaj SP 9 26. Maksymilian Gałecki SP 8

27. Oliwia Chudzik SP 9 27. Paweł Głownia SP 8

28. Maja Niemira SP 7 28. Grzegorz Macioch SP 9

29. Amelia Gęsich Lokomotywa

30. Julia Wyganowska SP 8

31. Joanna Baberowska Lokomotywa

32. Agnieszka Arciszewska SP 7

 

I msc. SASP – 26 pkt. I msc. SP 8 – 22 pkt.

II msc. SP 7 - 21 pkt. II msc. SP 1 – 20 pkt.

III msc. SP 1 – 15 pkt. III msc. SP 7 - 18 pkt.

IV msc. SP 8 – 10 pkt. IV msc. SP 9 – 12 pkt.

V msc. Lokomotywa – 8 pkt. V msc. SASP 7 pkt.

VI msc. SP 9 – 5 pkt. VI msc. Lokomotywa – 5 pkt.

 

 

Szkoły Gimnazjalne:

Dziewczęta: Chłopcy:.

 

1. Paulina Bichowska Gim. 3 1. Oskar Lewandowski Gim. 2

2. Katarzyna Jaworska Gim. 3 2. Jakun Chojęta Gim. 3

3. Julia Komorowska Gim. 3 3. Dominik Kaczmarski SAG

4. Aleksandra Głowacka Gim. 3 4. Daniel Malinowski Gim. 3

5. Oliwia Pedrycz SAG 5. Mateusz Czecholiński Gim. 2

6. Ola Geppert Gim. 2 6. Oskar Niemira Gim. 3

7. Adela Moss SAG 7. Stanisław Suryn Gim. 2

8. Agata Siekierska SAG 8. Bartek Smulski Gim. 2

9. Zuzia Pędziszewska Gim. 2 9. Dariusz Kuczyński Gim. 3

10. Bogusława Rzybyłowska SAG 10. Igor Gajewski SAG

11. Maria Niski Gim. 3 11. Kacper Smoliński SAG

12. Dominika Kaus SAG 12. Kacper Antkowiak SAG

13. Emilia Bieszke Gim. 2 13. Wiktor Fredrich Gim. 2

14. Julia Gołyga Gim. 2 14. Tymon Szymański Gim. 3

15. Patrycja Śliwińska Gim. 2

 

I msc. Gim.3 - 40 pkt. I msc. Gim. 2 – 29 pkt.

II msc. SAG - 19 pkt. II msc. Gim. 3 – 28 pkt.

III msc. Gim. 2 - 12 pkt. III msc. SAG – 14 pkt.

 

 

Szkoły Ponadgimnazjalne:

 

Dziewczęta: Chłopcy:

1. Marta Zając ZSH 1. Paweł Klechowicz ZSH

2. Magda Lemańczuk ZSH 2. Mateusz Zieliński LO III

3. Emilia Kusy LO III 3. Mikołaj Kanorek LO III

4. Amanda Bodzińska ZSH 4. Łukasz Hennig ZSH

5. Kamila Krupska ZSH 5. Kamil Sierotzki LO III

6. Ola Agustyniak ZSH 6. Olaf Pastwa LO III

7. Jacek Białasz ZSH

8. Michał Kreft ZSH

9. Michał Kopycki ZSH

 

I msc. ZSH - 43 pkt. I- II msc. LO III i ZSH 32 pkt.

II msc. LO III - 9 pkt.

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy