IX MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY - SOPOT 2015

W dniach 13.06 – 14.06.2015 roku w Hali 100-lecia Sopotu rozegrany został Finał Ogólnopolski IX Memoriału Andrzeja Grubby z udziałem 29 reprezentacji szkolnych w tenisie stołowym ( szkoły podstawowe) z całej Polski, wyłonionych w drodze szesnastu wojewódzkich turniejów eliminacyjnych.

I miejsce – SP nr.4 Limanowa (Bartosz Sulkowski, Karol Sulkowski, Filip Golonka)

II miejsce – SP Śmigiel ( Filip Ludwiczak, Remigiusz Styzyński, Eryk Grochowy)

III miejsce - SP Lubartów (Bartosz Kowalczyk, Damian Borzęcki, Rafał Pawłowski)

W finale zawodów SP Limanowa pokonała 3:1 SP Śmigiel, natomiast w meczu o brązowy medal SP Lubartów zwyciężyła z SP Jeżewo 3:1

Najlepsza zawodniczka - Katarzyna Królikowska SP Niedżwiada Dolna

Najlepszy zawodnik – Bartosz Sułkowski SP nr.4 Limanowa

Mecz pokazowy rozegrany został pomiędzy wielokrotnym reprezentantem Polski Bartoszem Suchem a zawodnikiem młodego pokolenia Patrykiem Zatówką.

Patronat Honorowy nad Memoriałem objął Minister Sportu i Turystyki –Andrzej Biernat,