KOMUNIKAT z Mistrzostw Sopotu Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych

i Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

 

Impreza odbyła się w dniu 22.03.2016. na Boisku Piłkarskim MOSiR Sopot.

Do zawodów zgłosiły się reprezentacje szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Nagrodami były dyplomy i medale.

 

WYNIKI:

 

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA:

 

1. Nina Arcisz SASP

2. Zofia Chrzan LOKOMOTYWA

3. Nikola Mucha SP 7

4. Milena Krassowska SP 7

5. Barbara Sadkowska SP 9

6. Barbara Baraniak SASP

7. Dominika Sawicka LOKOMOTYWA

8. Joanna Madziar SP 8

9. Weronika Kopacka SP 1

10. Agnieszka Grzebielucha SP 7

11. Magdalena Woyciechowska LOKOMOTYWA

12. Emilia Kaliszczuk SP 1

13. Amelia Gęsich LOKOMOTYWA

14. Marta Świacka LOKOMOTYWA

15. Wiktoria Maciejewska SASP

16. Iga Własów SP 9

17. Amelia Ciecierska SASP

18. Pola Gajzler SP 8

19. Ewelina Gadomska SP 7

20. Oliwia Chudzik SP 9

21. Maria Makowska SP 1

22. Julia Kordan SP 1

23. Zuzia Sroka SP 1

24. Dalia Zakrzewska SP 8

25. Monika Trella SP 9

26. Weronika Sujkowska SP 8

27. Julia Jankowska SP 9

28. Agnieszka Arciszewska SP 7

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

  • SP 7 21 pkt.

  • SASP 20 pkt.

  • LOKOMOTYWA 18 pkt.

  • SP 9 11 pkt.

  • SP 8 7 pkt.

  • SP 1 7 pkt.


 

SZKOŁY GIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA :

 

1. Ola Geppert GIM 2

2. Kasia Jaworska GIM 3

3. Antonina Góra GIM 3

4. Karolina Zamarripa SAG

5. Basia Humięcka GIM 3

6. Zuanna Maźniewska GIM 1

7. Olga Leszczewicz SAG

8. Izabela Bułaj GIM 2

9. Natalia Horodko GIM 2

10. Maja Hartung SAG

11. Marysia Niski GIM 3

12. Joanna Kurek GIM 1

13. Julia Gołyga GIM 2

14. Pola Arcisz SAG

15. Oliwia Jaślanek GIM 1

16. Zuzanna Niedźwiecka GIM 1

17. Zuzanna Macieszko GIM 1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

  • GIM 3 27 pkt.

  • GIM 2 20 pkt.

  • SAG 16 pkt.

  • GIM 1 10 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA:

 

1. Wiktoria Brzeska LO III

2. Dominika Kolterman LO II

3. Alicja Jarska LO II

4. Kamila Kalinowska LO III

5. Natalia Pac ZSH

6. Katarzyna Sagowska LO II

7. Magda Małyga LO II

8. Klaudia Gronda ZSH

9. Paulina Zielińska ZSH

10. Nikola Stypińska ZSH

11. Marta Kalicka ZSH

12. Magdalena Kun LO II

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA;

 

  • LO II 31 pkt.

  • LO III 20 pkt.

  • ZSH 17 pkt.

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY:

 

1. Jakub Karolewicz LOKOMOTYWA

2. Tomasz Kiejdo LOKOMOTYWA

3. Bastian Horsten LOKOMOTYWA

4. Gaweł Orlikowski SP 7

5. Jakub Siekierski SASP

6.Grzegorz Andrasz SP 7

7. Antoni Ciecierski SASP

8. Kuba Nietupski SP 8

9. Mikołaj Modzelewski SP 1

10. Tomasz Truszkowski SP 7

11. Błażej Łytkowski SP 9

12. Artur Chudzicki SASP

13. Maciej Okoński SP 1

14. Łukasz Glica SP 7

15. Oliwier Gacki SP 9

16. Adrian Skamaj SP 8

17. Franciszek Dębowski SASP

18. Dawid Kuciński SP 7

19. Konstanty Milancej SASP

20. Michał Schattschneider SP 1

21. Piotr Korcz LOKOMOTYWA

22. Artur Kosciecha LOKOMOTYWA

23. Mateusz Dzioba SP 8

24. Artur Bakowicz SP 9

25. Antoni Zwara SP 8

26. Borys Mejer SP 9

27. Michał Szatyński SP 8

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

  • LOKOMOTYWA 33 pkt.

  • SP 7 18 pkt.

  • SASP 15 pkt.

  • SP 8 8 pkt.

  • SP 1 5 pkt.

  • SP 9 4 pkt.

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE CHŁOPCY :

 

1. Jakub Chojęta GIM 3

2. Jakub Olszewski GIM 3

3. Aleksander Hejber GIM 3

4. Jakub Weber GIM 2

5. Michał Luściński GIM 2

6. Jakub Gorlikowski GIM 1

7. Wiktor Łoza GIM 1

8. Darek Kuczyński GIM 3

9. Łukasz Penar GIM 1

10. Mikołaj Pankow GIM 3

11. Łukasz Wilkowski GIM 2

12. Patryk Kacprzak GIM 1

13. Jakub Grzenia GIM 1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

  • GIM 3 37 pkt.

  • GIM 2 16 pkt.

  • GIM 1 16 pkt.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY:

 

1. Artur Mielniczek ZSH

2. Mateusz Trymbulak ZSH

3. Igor Kukiełko LO II

4. Milan Brendler LO II

5. Szymon Staszkiewicz LO II

6. Janusz Burda LO III

7. Jan Golec LO II

8. Jakub Piwowarski LO III

9. Wojciech Putlak LO III

10. Ashot Tarvedyan ZSH

11. Kamil Janke ZSH

12. Oskar Włodarczyk ZSH

13. Mateusz Pacewicz LO II

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

  • LO II 30 pkt.

  • ZSH 26 pkt.

  • LO III 13 pkt.