SPRAWOZDANIE z X Amatorskich Mistrzostw Polski w Pływaniu Family Cup 2016

 

 

W dniu 09.10.2016r. sopocki MOSiR oraz Stowarzyszenie „Family Cup” zorganizowali X Amatorskie Mistrzostwa Polski w pływaniu Family Cup 2016.

Blisko 70 uczestników rywalizowało w 20 kategoriach wiekowych i najbardziej honorowanej kategorii rodzinnej.

Najmłodszymi uczestnikami zawodów byli Tomasz Piotrowski 2012 Gdańsk, Michał Matylla 2011 Sopot i Karolina Mikułan 2010 Gdańsk. Najstarszymi zawodnikami byli goście z Krakowa Pani Marta Wolska 1969 i Pan Wojciech Wolski 1966.

Po zawodach na uczestników czekały gorące i smaczne pączki, wręczenie pucharów i dyplomów oraz loteria, czyli losowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich uczestników zawodów.

 

 

W poszczególnych kategoriach wygrywali:

kat.A roczn. 2010 i młodsi K – Karolina Mikułan Gdańsk – czas - 42,110

kat.B roczn.2009-2008 K – Maja Mądry Kamiarki 27,460

kat.C roczn.2007-2006 K – Paulina Dargacz Gdańsk 19,510

kat.D roczn.2005-2004 K – Katarzyna Samotyha Gdańsk 17,810

kat.E roczn.2003-2001 K – Natalia Patalan Gdańsk 15,470 kat.F roczn.2000-1997 K –

kat.G roczn.1996-1987 K –

kat.H roczn.1986-1977 K – Monika Matylla Sopot 14,810

kat.I roczn.1976-1967 K – Halina Taszarek Gdańsk 16,320

kat. J roczn.1966 i starsi -

 

kat.A roczn. 2010 i młodsi M – Mateusz Matylla Sopot – czas - 16,100

kat.B roczn. 2009-2008 M – Antoni Wykrzykowski Sopot 21,080

kat.C roczn. 2007-2006 M – Cyprian Należny Sopot 19,800

kat.D roczn. 2005-2004 M – Adam Krzyżanowski Gdynia 18,580

kat.E roczn. 2003-2001 M – Marcin Sulski Gdańsk 15,070

kat.F roczn. 2000-1997 M –

kat.G roczn.1996-1987 M –

kat.H roczn.1986-1977 M – Tomasz Matylla Sopot 12,930

kat.I roczn. 1976-1967 M – Rafał Pawłowicz Gdańsk 15,090

kat.J roczn.1966 i starsi M – Wojciech Wolski Kraków 14,800

 

KLASYFIKACJA RODZINNA:

  • Pawłowicz /Rafał, Aleksander, Paulina – Gdańsk czas 1.12,48

  • Matylla /Monika, Tomasz, Mateusz/ – Sopot czas 1.15,00

  • Muszczek /Andrzej, Kamil, Wiktoria/ – Złotów czas 1.27,38

 

KLASYKIKCJA 4X100 ZMIENNYM:

1. Maja Mądry (Kamiarki) 1.28,26 i Tomasz Matylla (Sopot) 1.17,94

2. Natalia Patalan (Gdańsk) 1.34,86 i Oliwer Konkel (Tuchom) 1.21,86

3. Halina Taszarek (Gdańsk) 1.37,99 i Wojciech Wolski (Kraków) 1.24,91

 

WYNIKI - 25 metrów

 

WYNIKI - 100 metrów