Komunikat  z Mistrzostw Sopotu Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych

i Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12.10.16.

 

W dniu 12.10.16 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Mistrzostwa Sopotu w sztafetowych biegach przełajowych na stadionie piłkarskim w Sopocie. W sztafetach wzięło udział 6 szkół podstawowych, 4 szkoły gimnazjalne i 4 szkoły ponagimnazjalne. Nagrodami były dyplomy i statuetki.

 

WYNIKI SZKOŁY PODSTAWOWE:

 

Dziewczęta:

 

1. Lokomotywa /opiekun- Jarosław Gawlik - Beberowska Alicja, Chrzan Zofia, Gęsich Amelia, Gęsich Zuzanna, Gronowska Iga, Hurless Lila, Narucka Nina, Rymarzak Monika, Sawicka Dominika, Werengowska Barbara, Woyciechowska Magdalena, Woyciechowska Marta/

2. SASP

3. SP 1

4. SP 8

5. SP 9 

6. SP 7

 

Chłopcy:

 

1. SP 7 /opiekun- Nina Szymczyk - Andrasz Grzegorz, Andrasz Przemysław, Gwózdz Mateusz, Jurkowski Marcel, Kobiak Olgierd, Kuczyński Kuba, Mazurowski Przemysław, Wielopolski Piotr, Zacharias Ivo, Zieliński Krzysztof./

2. SP 1

3. Lokomotywa

4. SP 8

5. SASP

6. SP 9

 

SZKOŁY GIMAZJALNE

 

Dziewczęta:

 

1. GIM 3 /opiekun- Jacek Noetzel - Ola Głowacka, Marysia Niski, Antosia Góra, Basia Humięcka, Ania Kukułka, Julianna Wrońska, Agnieszka Grzebielucha, Ania Przyszlak, Maja Niemira, Konstancja Borucka/

2. GIM 2

3. GIM 1

 

Chłopcy:

 

1. GIM 3 /opiekun- Jacek Noetzel - Kuba Targosz, Iwo Sosin, Tymon Pietrzak, Jan Lełt, Staś Chodnicki, Darek Kuczyński, Oskar Niemira, Tymek Ciechan, Łukasz Wojtkiewicz, Daniel Ziółkowski/

2. GIM 2

3. SAG

4. GIM 1

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

Dziewczęta:

 

1. LO 2 / opiekun- Piotr Osipowicz - Paulina Robotycka, Jarska Alicja, Maja Przybyła, Kolterman Dominika, Komorowska Julia, Anna Podlasek, Pogonowska Maria, Robotycka Natalia, Sagowska Katarzyna, Trella Matylda/

2. LO 3

3. LO 1

4. ZSH

 

Chłopcy:

 

1. LO 3 / opiekun - Mirosław Nowakowski/ Mateusz Powęcka- Burda Janusz, Gałązka Michał, Komorek Mikołaj, Kozłowski Tomasz, Kurasz Kacper, Lademan Jakub, Łuckiewicz Robert, Olszewski Jakub, Panek Jakub, Patkowski Marcin, Piotrowicz Oskar, Piwowarski Jakub, Plata Bartosz, Popiołek Adam, Ślizewski Filip/

2. LO 2

3. ZSH

4. LO 1

 

 

 

 

 

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy