20 listopada startujemy na Grand Prix Trójmiasta w Sopocie.

 

Przed nami drugi etap Grand Prix Trójmiasta. W zeszłym roku mieliśmy już okazję przejść lub przebiec 8 km w Sopocie i rywalizować w ramach Grand Prix Sopotu. Wtedy było wyjątkowo i bardzo pozytywnie, tym razem będzie podobnie! Zmieniamy jednak trasę i spotkamy się w sopockich lasach, gdzie przy Wiecie Borodziej powstanie miasteczko zawodów.

 

Impreza wchodzi w skład Sopockich Czterech Pór Roku organizowanych przez sopocki MOSiR – tym razem przyszła pora na jesień. Liczymy, że 20 listopada słońce będzie przebijać się przez opadające liście, a aura będzie niezwykle sprzyjająca.

 

Grand Prix Trójmiasta łączy biegi i nordic walking, przy czym obie dyscypliny traktowane są jednakowo – przygotowano kategorie wiekowe w przedziałach co 10 lat, przy czym nagradzane będą najlepsze trójki w każdej z kategorii.

 

Program minutowy:

9:00 – otwarcie biura zawodów

10:30 – zamknięcie biura zawodów

10:45 – wspólna rozgrzewka

11:00 – start biegu 8 km

11:10 – start nordic walking 8 km

13:00 – dekoracja i zakończenie

 

Ten cykl jest jedyną serią imprez, która integruje Gdynię Sopot i Gdańsk. Wszystkie trasy są przełajowe i prowadzą leśnymi szlakami w najbardziej urokliwych zakątkach Trójmiasta. Dla zawodników przygotowano jeden dystans – 8 km, który pozwoli na start zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

 

Na mecie rozdawane będą medale, które wraz z medalami z innych miejscowości stworzą wyjątkową układankę – w tym roku będzie to trójmiejski zegar, który z dumą będzie mógł zawisnąć w domach uczestników.

 

Tylko do 4 listopada można zapisać się w promocyjnej cenie – 20 zł!

 

Imprezę wspierają firmy:  Timex , Ziaja , City Fit i U7.

 

Nie ma na co czekać – zapisz się i wystartuj w Sopocie: https://elektronicznezapisy.pl/event/125.html

 

 

link do trasy: http://www.traseo.pl/trasa/sopot-trasa-grand-prix-3-miasta-2016

 

 

REGULAMIN BIEGU