KOMUNIKAT z Mistrzostw Sopotu Szkół podstawowych , gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w drużynowych biegach przełajowych.

 

Impreza zorganizowana została w dniu 30.03.17 r. przez sopocki MOSiR. Do rozgrywek zgłosiły się reprezentacje dziewcząt i chłopców z sopockich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Grano systemem „każdy z każdym”.

Nagrodami były dyplomy i statuetki. Zwycięzcy będą reprezentować nasze miasto w Półfinałach Wojewódzkich.

Klasyfikacja

 

PODSTAWÓWKI dziewczęta klasy I-IV

 

1. Lokomotywa / opiekun: Jarosław Gawlik: Beberowska Alicja, Chrzan Zofia, Flejsierowicz Marta, Gęsich Amelia, Gęsich Zuzanna, Gronowska Iga, Grzegolańczyk Hanna, Lewandowska Antonina, Narucka Nina, Rymarzak Monika, Sawicka Dominika, Werengowska Barbara, Wolniewicz Wiktoria, Woyciechowska Marta/

2. SASP

3. SP 1

4. SP 8

5. SP 7

6. SP 9

 

PODSTAWÓWKI chłopcy klasy I-IV

 

1. SASP/ opiekun Michał Wach: Barski Hubert, Chojnowski Antoni, Dębowski Franciszek, Karaszewski Paweł, Karwik Maciej, Korniluk- Felskowski Emil, Krygier Karol, Leszczewicz Szymon, Łoś Feliks, Szulc Marcin, Wdowiak Krzysztof, Wykrzykowski Antoni, Zieńkowicz Jan/

2. SP 1

3. SP 9

4. SP 7

5. SP 8

6. LOKOMOTYWA

 

PODSTAWÓWKI dziewczęta klasy V- VI

 

1. SP 1 /opiekun Anita Pękala: Kaliszczuk Emilia, Adamczyk Weronika, Łukawska Jana, Pięczk Justyna, Równicka Julia, Rusińska Hanna, Rusińska Ola, Smyk Maja, Sroka Zuzanna, Szczekocka Maria, Szetela Emilia, Wargin Melania/

2. LOKOMOTYWA

3. SP 9

4. SASP

5. SP 8

6. SP 7

 

PODSTAWÓWKI chłopcy klasy V- VI

 

1. SP 7 /opiekun: Agnieszka Suchcicka, Jurkowski Marcel, Kiejzik Szymon, Kobiak Olgierd, Matla Krzysztof, Milićić Zoran, Skibiński Oskar, Wielopolski Piotr, Zawistowski Tomasz, Solol Michał, Ranowski-Geckler Olaf/

2. SP 8

3. SP 1

4. SP 9

5. SASP

6. LOKOMOTYWA

 

GIMNAZJUM dziewczęta :

 

1. GIM 3 /opiekun: Magdalena Sibiga, Banucha Konstancja, Dąbrowska Wiktoria, Jasica Julia, Miler Garbiela, Siłkowska Oliwia, Wrońska Julianna/

2. GIM 2

3. SAG

4. GIM1

 

GIMNAZJUM chłopcy :

 

1. GIM 3 / opiekun: Magdalena Sibiga, Czoska Nikodem, Kuczyński, Osowski Kevin, Perzanowski Olaf, Ziółkowski Daniel, Kąkol Szymon/

2. SAG

3. GIM 1

4. GIM2

 

PONADGIMNAZJALNE dziewczęta :

 

1. LO 3 /opiekun: Grażyna Oszczygieł, Brzeska Wiktoria, Gracz Florentyna, Izabela Winiarczyk, Paczowska Paulina, Siewert Weronika, Spryngacz Julia, Wrońska Marianna, Zielonka Karolina/

2. LO 2

3. ZSH

4. LO 1

 

PONADGIMNAZJALNE chłopcy:

 

1. ZSH / opiekun: Anna Kacmajor, Frątczak Kacper, Kacprzak Krystian. Mielniczek Artur, Szymański Stanisław, Śledź Paweł, Hołubowski Bartosz/

2. LO 3

3. LO 2

4. SAL

5. LO 1

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy