Zaśpiewaj hity z serialu „Rodzina Treflików” i wygraj wielki muzyczny konkurs!

 

Rusza pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”, który polega na zaprezentowaniu swojego talentu wokalnego. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci
i młodzieży z całej Polski. Wystarczy mieć od 6 do 12 lat i pochwalić się swoim talentem, śpiewając jedną z piosenek z „Rodziny Treflików”, a także dowolnie wybrany polski utwór!

 

„Rodzina Treflików” to nowy, polski serial zrealizowany w technice animacji lalkowej przez Studio Trefl S.A. Bajka opowiada zabawne historie, niczym z familijnej komedii sytuacyjnej, przekazując dzieciom wiedzę o świecie i postawach życiowych. Promuje przyjacielskie i otwarte podejście do innych, rozbudza ciekawość najmłodszych wobec otaczającego świata. To animowany musical,
w którym bajkowym bohaterom głosów użyczyli m.in. Magdalena Różczka, Joanna Jabłczyńska, Jarosław Boberek, czy Maciej Zakościelny.

 

Teraz dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat , mogą wybrać i zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę
z bajki o Treflikach. Może być to zarówno utwór tytułowy, wykonywany przez Natalię Kukulską,
jak i każda inna melodia z serialu. Aby wziąć udział w zabawie „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”, należy także dołączyć drugi, dowolnie wybrany, polski utwór. Zgłoszenie, wraz z dwoma nagraniami należy nadesłać do 19 maja 2017r. mailowo na adres kontakt@rodzinatreflikow.com, lub tradycyjnie na adres: Game Time, ul. Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot, z dopiskiem „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” (zgłoszenie można także dostarczyć osobiście). Spośród zgłoszonych utworów jury wybierze dziewięciu laureatów, którzy zostaną zaproszeni na finał konkursu, w ramach wielkiego, muzycznego eventu 4 czerwca 2017 roku w sopockiej ERGO ARENIE. Wydarzenie to uświetni swoim występem Margaret, będzie można się przekonać „ Jak to działa” z Radkiem Brzózka oraz poznać dzieci z Teleranka. A to na pewno nie koniec atrakcji!

Celem konkursu jest popularyzowanie bohaterów serialu pt. „Rodzina Treflików” emitowanego
w TVP ABC, a także rozwijanie talentów muzycznych wśród dzieci i młodzieży.

 

Jeśli kochasz śpiewać, rozwijasz swoją pasję i nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki, weź udział
w konkursie! Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnym profilu Rodziny Treflików w portalu Facebook.

 

Nagranie należy przesłać do 19 maja na adres: kontakt@rodzinatreflikow.com , wysłać poczta lub dostarczyć osobiście na adres Game Time, Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot z dopiskiem „Muzyczne ABC z Rodzina Treflików”.

 

Dane kontaktowe:

Wojciech Korzeniewski

Tel. 602 297 251

Lub

Game Time

Tel. 58 551 09 45

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy