Program Ferii Zimowych 2021 organizowanych przez MOSiR w Sopocie we współpracy z PTTK/o. Sopot i Art. Design.

W tym trudnym czasie proponujemy wspólną zabawę dla dzieci i rodziców. W dowolnym czasie zapraszamy do spacerów po sopockich lasach i naszym mieście uczestnicząc w grze miejskiej. Po zakończeniu dowolnej aktywności prześlij na adres sport.mosie@use.pl zdjęcia i podziel się swoimi wrażeniami.

Dla wszystkich przygotowaliśmy okolicznościowe medale, certyfikaty i upominek.

Dla wytrwałych, którzy będą uczestniczyć we wszystkich aktywnościach okazały duży medal Korony Sopockich Szlaków.1. GRA MIEJSKA na orientację – uczestnicy pobierają zdjęcia i odnajdują miejsca w rzeczywistości podczas spaceru. Następnie przesyłają swoje zdjęcia z dotarcia do przedstawionych punktów związanych z historią miasta.


2. Spacer po Sopockich Szlakach Spacerowych – szlak biały „Wiewiórek”
Przebieg szlaku: Sanatorium Leśnik, Wielka Gwiazda, Stara Droga Kacka, Mała Gwiazda, Sępie Wzgórze, Zajęcze Wzgórza, Stadion SKLA ul. Wybickiego. Poniżej mapa trasy.

Link do szlaku wiewiórek https://www.traseo.pl/trasa/szlak-wiewiorek-sopot-pieszy-bialy-ver-2-aa7


3. GRA MIEJSKA na orientację - uczestnicy gry sami wykonują mini mapę naszego miasta i podczas spaceru znajdują w sopockie pomniki. Skan mapy z zaznaczonymi pomnikami oraz zdjęcia przesyłamy na adres sport.mosir@use.pl

 

4. Spacer po Sopockich Szlakach Spacerowych – szlak niebieski „Saren”

Przebieg szlaku:  Osiedle Mickiewicza (ul. A. Mickiewicza przystanek autobusu 144) – Mala Gwiazda – Dolina Świemirowska – Dąb Esperantystów – ul.M. Reja – pętla trolejbusowa Aleja Niepodległości.) Poniżej mapa trasy.

Link do szlaku saren https://www.traseo.pl/trasa/szlak-saren-sopot-pieszy-niebieski-ver-2017

 

5. Rodzinne pokonanie szlaku Drzewa Pomnikowe sopockich lasów.

Poszukaj w internecie, przygotuj trasę i prześlij na adres sport.mosir@use.pl zdjęcia przy napotkanych drzewach pomnikowych.


30.01.2021 (sobota)
6. Zawody narciarskie i snowboardowe Family Cup 2021
Zawody odbędą się na stoku Łysej Góry w Sopocie o godz. 11. Rejestracja trwać będzie w godz. 9:00-10:45 w restauracji Klakier na Łysej Górze w Sopocie. Szczegóły na www.mosir.sopot.pl

Zawody uzależnione od warunków pogodowych i stopnia naśnieżenia stoku.