Współzawodnictwo sopockich szkół o Puchar Naczelnika Wydziału Oświaty-

 

podsumowanie 2019/2020:

 

Szkoły Podstawowe - Igrzyska dzieci

 

Szkoły Podstawowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Szkoły Licealne - Licealiada

 

 

 

 

RAMOWY PROGRAM ZAWODÓW SZKOLNYCH 2020/2021

(zawody międzyszkolne są zawieszone do odwołania)

 

 

1.Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w igrzyskach dzieci, młodzieży szkolnej i licaliadzie.

07.10.2020 /środa/ godz.10.00 – igrzyska dzieci

11.00 – młodzież szkolna

12.00 – licealiada

Sopockie błonia od ul. Polnej.

Zespół składa się z 10 uczennic, 10 uczniów.

Najpierw startują sztafety dziewcząt 10x800 metrów, póżniej chłopcy 10x800 metrów.

 

2. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt i chłopców w koszykówce 3x3.

08.10.2020 /czwartek/ godz.10.00 – sala SP 9 ul. Kolberga 15.

Zespół składa się z 4 zawodników (1 rezerwowy) urodzeni w 2008 i mł., gramy na ½ boiska do koszykówki, piłka nr 5, kosze na wysokości 2,60, czas gry 5-7 min. Pierwsza drużyna, która zdobędzie 15 pkt. kończy mecz

.

3.Mistrzostwa Sopotu w igrzyskach dzieci rocznik 2008 i mł. , młodzieży szkolnej rocznik 2006 - 2007 i licaliadzie 2001 i mł. w szachach.

12.10.2020 /poniedziałek/ godz.10.00 – aula LO I w Sopocie ul. Ks. Pomorskich 16/18

Reprezentacja szkoły składa się z 4 osób /min. 1 dziewczynka./

Zgłoszony skład obowiązuje przez cały turniej

4. Mistrzostwa Sopotu igrzysk młodzieży szkolnej dziewcząt i chłopców w koszykówce 3x3

14.10.2020 /środa/ godz.11.00 – Hala 100-lecia Sopotu ul. Goyki.

Zespół składa się z 4 zawodników (1 rezerwowy) urodzeni w 2006 r., gramy na ½ boiska do koszykówki, piłka nr 6 dla dziewcząt i nr 7 dla chłopców , kosze na wysokości 3,05, czas gry

7 min. Pierwsza drużyna, która zdobędzie 15 pkt. kończy mecz.

 

5. Mistrzostwa Sopotu licealiady dziewcząt i chłopców w koszykówce 3x3.

 

15.10.2020 /czwartek/ godz.10.00 – sala LO 3 w Sopocie ul. Kolberga 15

Zespół składa się z 4 zawodników (1 rezerwowy) urodzeni w 2003-2004, gramy na ½ boiska do koszykówki, piłka nr 6 dla dziewcząt i nr 7 dla chłopców , kosze na wysokości 3,05, czas gry 7 min. Pierwsza drużyna, która zdobędzie 15 pkt. kończy mecz.

 

6.Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt i chłopców w unihokeja.

20.10.2020 /wtorek/ godz.10.00 – dziewczęta - sala LO 1 ul. Książąt Pomorskich 16/18

godz. 12.00 - chłopcy

Zespół składa się z 12 zawodniczek/ów /5 na boisku plus bramkarz i 6 rezerwowych/

 

 

7.Mistrzostwa Sopotu młodzieży szkolnej dziewcząt i chłopców w unihokeja.

21.10.2020 /środa / godz.10.00 – dziewczęta - sala LO 1 ul. Książąt Pomorskich 16/18

godz.12.00 - chłopcy

Zespół składa się z 10 zawodniczek/ów. 4 na boisku plus bramkarz i 5 rezerwowych.

 

 

8. Mistrzostwa Sopotu licealiady dziewcząt i chłopców w unihokeja.

22.10.2020 ( czwartek) godz. 10.00 – dziewczęta - sala LO 1 ul. Książąt Pomorskich 16/18

godz.12.00 – chłopcy

Zespół składa się z 10 zawodniczek/ów. 4 na boisku plus bramkarz i 5 rezerwowych.

 

 

9. Półfinał wojewódzki igrzysk dzieci dziewcząt i chłopców w koszykówce 3x3:

23.10.2020 /piątek/ godz. 10.00 – sala SP 9 w Sopocie ul. Kolberga 15.

 

 

10. Półfinał wojewódzki igrzysk młodzieży szkolnej dziewcząt i chłopców w koszykówce 3x3:

26.10.2020 /poniedziałek/ godz. 11.00 – hala 100-lecia Sopotu ul. Goyki

 

 

11. Półfinał wojewódzki licealiady dziewcząt i chłopców w koszykówce 3x3:

27.10.2019 /wtorek/ godz. 10.00 – sala LO 3 w Sopocie ul. Kolberga 15

 

 

12.Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci, młodzieży szkolnej i licealiady dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym.

29.10.2020 /czwartek / godz.9.00 – igrzyska dzieci – rocznik 2007 i mł.

godz.12.00 – igrzyska młodzieży szkolnej – rocznik 2005-2006

30.10.2020 /piątek/ godz.10.00 – licealiada – rocznik 2000 i mł.

 

Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie ul.3 Maja 41

Zespół liczy 2 dziewczynki i 2 chłopców /plus 1 rezerwowa/y /

 

13.Mistrzostwa Sopotu licealiady dziewcząt w piłce ręcznej.

04.11.2020 /środa/ godz.10.00 – sala LO 3 ul. Kolberga 15

Zespół liczy 14 zawodniczek, piłka nr 2

 

 

14. Mistrzostwa Sopotu licealiady chłopców w piłce ręcznej.

05.11.2020 /czwartek/ godz.10.00 – sala LO 3 ul. Kolberga 15

Zespół liczy14 zawodników, piłka nr 3

 

15.Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci i młodzieży szkolnej dziewcząt i chłopców w pływaniu na pływalni MOSiR ul. Haffnera:

18.11.2020 /środa/ godz.9.00 igrzyska dzieci (rocznik 2008 i mł.)

godz.11.00 młodzież szkolna (rocznik 2006-2007)

Reprezentacja szkoły liczy 6 dziewczynek i 6 chłopców w podanych rocznikach.

Sztafeta dziewcząt i chłopców 6x25 metrów stylem dowolnym.

Każdy uczestnik startuje w sztafecie i 1 stylu indywidualnie.

Wyścigi indywidualne dziewcząt i chłopców:

- 25 m. st. motylkowym – 1 zawodnik (czka)

- 25 m. st. klasycznym – 1 zawodnik (czka)

- 25 m. st. grzbietowym – 2 zawodników (czki)

- 25 m. st. dowolnym – 2 zawodników (czki).

Punktacja:

- sztafeta: I msc. 24 pkt., II msc. 20 pkt., III msc. 18 pkt. itd.

- indywidualnie: I msc. 12 pkt., II msc. 10 pkt., III msc. 9 pkt. itd.

Do punktacji drużynowej zalicza się wynik sztafety i 6 wyników indywidualnych.

 

 

 

16.Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt i chłopców w mini siatkówce – czwórki.

24.11.2020 /wtorek/ godz.9.00 – sala Gimnazjum 2 ul. Wejherowska

Zespół liczy 8-10 zawodników w całym turnieju.

Boisko 14 m x 7 m, wysokość siatki 215 dla dziewcząt i 224 dla chłopców.

W I secie gra 4 zawodników plus rezerwowy, w II secie pozostała 5 zawodników, w III secie dowolna czwórka zawodników.

 

 

17.Mistrzostwa Sopotu młodzieży szkolnej dziewcząt w piłce ręcznej.

26.11.2020 /czwartek/ godz.10.00 – sala Gimnazjum nr 2 ul. Wejherowska

Zespół liczy 14 zawodniczek w całym turnieju.

Dziewczęta piłka nr 1.

 

18.Mistrzostwa Sopotu młodzieży szkolnej chłopców w piłce ręcznej.

27.11.2020 /piątek/ godz.10.00 – sala Gimnazjum nr 2 ul. Wejherowska

Zespół liczy 14 zawodników, piłka nr 2.

 

19. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt, chłopców w dwa ognie usportowione dla klas IV

03.12.2020 (czwartek) godz. 10.00 – sala Gimnazjum nr 2

Drużynę stanowią uczennice (10) i uczniowie (10) szkoły( dziewczęta, chłopcy) urodzeni w roczniku 2009 i mł. Na boisku gra 6 zawodników w polu plus matka i 3 rezerwowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Trefl Sopot
Ogniwo Sopot
SKLA
PTTK SOPOT
ZSH
Sopockie Morsy